ul. Staromiejska 48; 64-920 Piła

tel. kom. (+48) 607 554 343

tel. (067) 353 23 64;  (067) 353 23 67

email: pilaluteranie@op.pl

Parafia Ewangelicko-Augsburska w Pile

Zespół Parafialny N.O.C.

N.O.C. na Woodstocku

W ubiegły roku wsparciem duchowym Woodstock`owiczów zajmowała się piątka wolontariuszy Centrum Misji i Ewangelizacji (CME), którzy pomagali w wiosce motocyklowej podczas Przystanku Woodstock. W tym roku również piątka, ale z Piły wspierała w akcji misyjnej chrześcijański klub motocyklowy Boanergers. Na zaproszenie Prezydenta klubu Piotra Frezy, Zespół N.O.C. ze swoim przesłaniem, zagrał w nocy z piątku na sobotę koncert na motocyklowej scenie woodstockowej. Supportem N.O.C. były zespoły z Gorzowa Wlkp, Podróbka oraz chrześcijańska kapela Ox z Torunia. Podobnie jak u ubiegłym roku do wioski motocyklowej zjechało się około 3000 osób.

STRONA GŁÓWNA

 

BUDOWA KOŚCIOŁA

 

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU REHABILITACYJNEGO

 

CHÓR PARAFIALNY

 

PIEŚNI KOŚCIELNE

 

KAPELAN EDW

 

ZESPÓŁ PARAFIALNY

 

KONTAKT

N.O.C. dla Ugandy

 

W sobotę 04.stycznia br.,na pilskiej Barce Club Barka Pila odbył się koncert charytatywny, którego celem było zebranie jak największej sumy pieniędzy  na budowę sierocińca w Ugandzie.

 

Tego wieczoru miał zagrać półfinalista programu „Must be the music”  zespół Na Górze, ale z powodów zdrowotnych musiał odwołać koncert. Organizatorzy rozpoczęli  gorączkowe poszukiwania zespołów, które zastąpią Na Górze. Zespół N.O.C. nie trzeba dwa raz prosić gdy chodzi o wspieranie tak szczytnego celu. N.O.C. która nie tylko zagrała energetyczny koncert, ale zaoferowała na licytację swoje całą  płytotekę w komplecie – to już 4 płyty, które zostały zlicytowane podczas koncertu. Oprócz zespołu N.O.C. zagrał zespół Goood. Pomiędzy występami zespół miało miejsce wiele licytacji.

 

Foto: Patryk Grams

 

PARAFIA  EWANGELICKO-AUGSBURSKA W PILE